sobota 7. února 2015

Poklad

První vlaštovka k našemu prázdninovému dobrodružství. Pro někoho krám, pro jiného, co má rád Vintage - poklad. Dětská kempovací skládací stolička z 80. let. Za 100,- Kč na Aukru. To se prostě nedá nekoupit. 
Omluvte rozvrkočenou modelku - je nemocná... 

No není skvělá? V ohybu má trochu poškozenou látku, takže zvažuju novou. Na druhou stranu, na funkci to zatím nemá žádný vliv... Jestli se divíte, co že to mám s tím kempováním. Tak já si užívám svojí idealistickou a naivní představu o tom, že i pod stan se dá jezdit stylově a kultivovaně. Moje selektivní paměť úplně vytěsnila těch několik nepříjemných zážitků z dob mého seznamování s mým manželem, kdy jsme pravidelně jezdili na dětské tábory. Manžel jako instruktor a vedoucí, já jako zdravotník nebo kuchařka. (Těžko říct, co mi šlo líp. Ale umím uvařit jídlo pro 80 lidí. Kdo to může říct, aha?)

Moje představy jsou asi následující:

Junkaholique
Projděte si článek v odkazu a klidně i celý web a získáte jasnou představu.

Jo a kdeže se kupuje takový stan? Ušetřím vám hledání... Tady. Jako uznávám, že dát 12 tisíc za stan je trošku rozmařilé. Taky na něj letos asi nedoje. Ale jednou...

M.5 komentářů:

 1. Ty jó, takové obdobné chci k moři pro sebe :-) A zatím se mi nepodařilo sehnat takové křešílko, co se mi vejde v pohodě do kufru :-) S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo tak tahle by se složená do kufru i vešla. Škoda, že je to dětská velikost :-)

   Vymazat
 2. Hmm, nebo na balkón ve verzi pro dospělé... :) Jinak krásná, bez té látky by to nebylo ono. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta látka je skvělá. Nicméně slušela by jí i pruhovaná lehátkovina...

   Vymazat
 3. Jéé, tu si pamatuju ještě z dětství na chatě.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář. Připojte se i do sítě přátel Google...
Marie