pondělí 1. září 2014

Co bychom tak mohli podniknout v září...O víkendu 6. a 7. září najdete v Praze na Výstavišti Burgerfest. Vstup je zdarma, peněženky si připravte na tu spoustu jídla, co vás čeká uvnitř. Program je bohatý, nudit byste se neměli. Je to třetí ročník, pokud to vyjde, tak půjdeme poprvé. Uvidíme a necháme se překvapit.


13.9.2014 v sobotu bych se šla ráda podívat na Dožínkový jarmark. Toulcův dvůr máme co by kamenem dohodil a bude možnost podívat se na zvířátka (bod za Majdu), prošmejdit stánky prodejců (bod za Maru) nebo vyrobit papírového draka (bod za Pavla?). Zkrátka za málo peněz hodně muziky a příslib hodně dobrodružství zažitých spolu (což je teď pro mne priorita č.1).


Hned v neděli 14.9.2014 se v rámci půlmaratonu v Ústí nad Labem poběží / půjde i další rodinný běh. Po zkušenosti z Prahy mohu všem vřele doporučit. No nemůžu si nepřihřát vlastní polívčičku - když už budete v Ústí, určitě se běžte podívat do Zoo  - mají tam novou malou žirafu, nové dětské hřiště a nejen to. Zkrátka s novou paní ředitelkou všechno pěkně šlape ;-)


Nikdy jsem tam nebyla a farmu znám jen z blogů, ale moc ráda bych se na tuhle farmu podívala. Líbí se mi americká tradice vybírání dýní na farmách, kde je připravená zábava i pro děti. No a něco podobného by snad mělo být i tady. Pokud jste tam někdo byl, prosím, napište mi do komentářů, jak se vám tam líbilo.

 Září má jen 4 víkendy a pokud se nám podaří stihnout alespoň půlku z výše zmíněných akcí, budu to považovat za úspěch. Uvidíme, uvidíme...

Kam se na podzim chystáte vy? Nějaké tipy na rodinnou zábavu? 

Všem školkařům a školákům přeju dobrý start do nového školního roku. A koneckonců učitelům taky :-)

M.

2 komentáře:

  1. Ta dýňová farma vypadá skvěle. Ještě jsem o ní nikdy neslyšela. Díky za tip!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Není zač, tam prostě musíme zajet a prozkoumat to...

      Vymazat

Děkuji za Váš komentář. Připojte se i do sítě přátel Google...
Marie