úterý 30. září 2014

Jak hledám inspiraci pro 2. narozeniny

Majdiny první narozeniny byly bezvadný. Sešlo se nás spousta na chalupě a užili jsme si to i přes vytrvalý déšť. Nechtěla jsem žádnou přeslazenou růžovou party a tak jsem nakoupila pár věcí v obchodě pro narozeninové oslavy s dekorem Medvídka Pú. Nakonec to bylo vlastně jedno, vyšlo by to nastejno i s růžovou. Však se podívejte: 
Jak vidíte - chalupa našlapaná a nějaký dekor nebo téma? Na co? 

Ale letos si na mě nepřijdou :-) Oslava s tématem pokus číslo dva. Tentokrát na téma - jablko, podzim, sklizeň. Červená a zelená. Jednoduchost. Loni jsem hrozně řešila dort, aby byl co nejzdravější. A vidíte - letos je mi to jedno. Hlavně, aby chutnal a byl dobrý. Vůbec se mi ty zásady nějak rozvolnily. Ale o tom snad zase někdy příště. Konečně se tedy dostáváme k té inspiraci. V imaginárním časopisovém světě by oslava vypadala nějak takhle:

zdroj
zdroj
zdroj

Tak uvidíme... Dárků moc nechystám, obloukem jsem se vrátila k původní teorii, že prckovi stačí ke štěstí ouško od hrníčku. Poslední dobou u nás třeba frčí krabička s vlastnoručně nasbíranými kaštany, ořechy a žaludy. Takže tak. Sorry za roztěkaný projev, takhle teď žiju.

Snad se brzy uvidíme...

M.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář. Připojte se i do sítě přátel Google...
Marie